Są różne przedszkola. Dlaczego właśnie Nasze? Tu dzieci są swobodne i radosne, rozwijają się w swoim rytmie, bo tu szanuje się ich indywidualność. Nikt ich nie popędza, nie zmusza do rywalizacji, bawią się, tworzą, rozwijają siebie.
Tu dzieci czują się bezpieczne. Dlatego rośnie ich pewność siebie. Patrzą dorosłym prosto w oczy, mówią śmiałym głosem, mają poczucie wewnętrznej wartości i jego słowo jest dla nas ważne.

Więcej o nas ...

Drodzy Rodzice


         W związku z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi możliwości otwarcia przedszkoli 6 maja (środa) informuję, że:

  • Termin otwarcia przedszkola uzależniony jest od decyzji władz samorządowych i zostanie podany w najbliższym terminie.
  • Funkcjonowanie przedszkola odbywać się będzie w oparciu o wewnętrzne procedury bezpiecznego pobytu dziecka w okresie pandemii.
  • W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
  • Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących  zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z zapewnienia opieki przez przedszkole dla swojego dziecka, proszeni są o e-mail do dyrektora przedszkola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  lub telefon do dyrektora przedszkola do 04.05.2020r.  ( poniedziałku ).

Zebrane informacje posłużą do zaplanowania organizacji pracy przedszkola z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY

O NASZYM PRZEDSZKOLU

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
Początek strony

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.