Są różne przedszkola. Dlaczego właśnie Nasze? Tu dzieci są swobodne i radosne, rozwijają się w swoim rytmie, bo tu szanuje się ich indywidualność. Nikt ich nie popędza, nie zmusza do rywalizacji, bawią się, tworzą, rozwijają siebie.
Tu dzieci czują się bezpieczne. Dlatego rośnie ich pewność siebie. Patrzą dorosłym prosto w oczy, mówią śmiałym głosem, mają poczucie wewnętrznej wartości i jego słowo jest dla nas ważne.

Więcej o nas ...

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w naszym przedszkolu wg nast. harmonogramu.

Grupa żabek w czwartek (25.06.2020)

Grupa biedronek w piątek (26.06.2020)

W godzinach między 11.00 a 13.00.

Na teren przedszkola mogą wejść tylko dzieci, rodziców prosimy by pozostali przed przedszkolem.

prosimy by dzieci miały ze sobą torbę lub pudełko, gdzie zapakujemy dzieciom jego rzeczy, które miał w przedszkolu przez cały rok szkolny
(prace plastyczne, stroje na gimnastykę, obuwie zastępcze itp. )

O NASZYM PRZEDSZKOLU

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA