22 czerwca 2018 roku w oddziale w Wokowicach odbył się Dzień Rodziny i Uroczyste Zakończenie Roku. Z tej okazji dzieci wystąpiły w przedstawieniem pt. " Koza i siedem kózek", a z okazji Dnia Rodziny, dzieci śpiewały piosenki o mamie i tacie oraz recytowały wiersze.
Na zakończenie brawurowo odtańczyły trzy tańce: polonez, walc i tango. Po krótkiej przerwie odbyło się pożegnanie starszaków. Po recytacji wierszy i odśpiewaniu piosenki Pani Madzia wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci książek oraz drobnych upominków za sponsorowanych przez Pana Burmistrza. Wręczono również nagrody za wzorowe zachowanie oraz za wygranie konkursu Mistrz w czytaniu. Następnie odbył się piknik rodzinny.

21 czerwca 2018 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Po krótkich występach dzieci otrzymały dyplomy oraz książeczki zakupione przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok.

18 czerwca dzieci z naszego przedszkola odwiedziły bacówkę w Iwkowej. Na przywitanie dzieci dostały drożdżówkę, potem wspólnie uczyliśmy się ile potrzeba rąk do zrobienia chleba. Zwiedzaliśmy gospodarstwo, oglądaliśmy zwierzęta, jeździliśmy na koniu. Potem własnoręcznie robiliśmy bułeczki a na zakończenie zjedliśmy obiadek.

W piątek 8 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły pobliską Ochotniczą Straż Pożarną. Dzięki uprzejmości Panów strażaków i rodzicom, którzy pomogli tą wizytę zorganizować dzieci mogły spełnić swoje marzenia i wcielić się w rolę strażaków. Panowie starali się przedstawić naszym przedszkolakom podstawowe zasady zachowania się podczas pożaru czy wypadku, ale i tak największą frajdą było lanie wody i przejażdżka samochodem na sygnale.

Dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu Panom Strażakom!

We wtorek (5.06.2018r.) z inicjatywy Rady Rodziców zorganizowano obchody Dnia Dziecka na które zaproszono grupę animatorów, która poprowadziła szereg zabaw dla dzieci. Były zabawy taneczne, rywalizacje, malowanie twarzy, skręcanie balonów oraz degustacja waty cukrowej. Dzieciaki bawiły się wyśmienicie. Rada rodziców zakupiła zabawki które przekazała na poszczególne sale.
Gorąco dziękujemy za wspaniałą zabawę.

W dniu 1 czerwca br. odbył się w oddziale w Wokowicach piknik na trawie oraz zawody sportowe , aby uświetnić Dzień Dziecka

W dniu 30 maja br. odbył się w Przedszkolu w Jadownikach I Przegląd Piosenek i Pieśni o Polsce pod hasłem "Oto nasza barwna Polska " , w którym piosenkę pt. Jestem Polakiem prezentowały dziewczynki z oddziału w Wokowicach - Oliwia i Wiktoria. Przygotowane przez nauczycielkę M. Ducinowską. Dziewczynki otrzymały dyplomy i albumy o Polsce

30 maja odbyło się spotkanie z teatrem kukiełkowym. Przedstawienie teatralne miało tytuł "Jaś i Małgosia" po spektaklu każde z chętnych dzieci mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W DNIU 29.05.2018 ROKU W ODDZIALE W WOKOWICACH ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTA PATRONA PRZEDSZKOLA I ŚWIĘTA POLSKI.DZIECI WIERSZAMI I PIOSENKAMI UCZCIŁY ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II , JAK RÓWNIEŻ NASZEJ OJCZYZNY .

25 maja 2018r. odbył się występ przygotowany przez starszą grupę z okazji Dnia Mamy.

25 maja 2018 roku w Naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Młodsze dzieci przedstawiły krótki program z tej okazji. Chłopy zatańczyli taniec na krzesełkach do utworu Hugo Strasser Letkiss a dziewczęta do utworu Shakira - La La La.

Należy wspomnieć, iż przepiękne spódniczki dla dziewczynek, szelki i muszki dla chłopców oraz pompony zakupiła Rada Rodziców. Serdecznie Dziękujemy.