21 czerwca 2019 roku obchodziliśmy Dzień Rodziny oraz uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci młodsze pożegnały dzieci odchodzące już do szkoły.

19 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie biblioteczne, które odbyło się w ogrodzie. Biedronki słuchały bajeczki o Czerwonym Kapturku a Żabki o Jasiu i Małgosi. Potem rozbiły Piniate pełną słodyczy! Dziękujemy Pani Marcelinie za wspaniałe zajęcia prowadzone cyklicznie przez cały rok szkolny.

17 czerwca dzieci zastanawiały się pod jaką postacią mogą zjeść owoce. Zadecydowały - była to sałatka owocowa.

14 czerwca 2019 roku nasze dzieci udały się na wycieczkę do Krakowskiego Klockolandu. Dzieci oprócz zajęć dydaktycznych mogły pobawić się do woli klockami Lego. Potem zwiedziły Rynek Krakowski.

13.06.2019 roku grupa starsza samodzielnie upiekła chleb.

12 czerwca 2019 roku dzieci odwiedziły swoich kolegów z I klasy. Dzieci miło wspólnie spędziły czas.

Jak widać i sałata należy do ulubionych warzyw naszych przedszkolaków. Dzieci z radością tworzyły zdrowe kanapeczki.

6 czerwca na zaproszenie pani Marceliny swoja ulubiona książeczkę z dzieciństwa czytał dzieciom Pan Burmistrz Tomasz Latocha.

Bardzo dziękujemy za spotkanie.

6 czerwca 2019 roku odbył się Brzeski Przegląd Piosenki Dziecięcej na którym nasze przedszkole reprezentowała Oksanka.
Oksanka wyśpiewała I miejsce w grupie przedszkolaków.

Gorąco gratulujemy!

24 maja mamusia i tatuś Gabrysi i Oli przedstawili zawód protetyk. Szczegółowo opowiedzieli o higienie jamy ustnej oraz jak zrobić takie piękne ząbki.

30.05.2019 roku nasze przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z kolejnym gościem. tym razem była to Pani Terenia pracownica Publicznej Biblioteki w Brzesku, która przeczytała swoją ulubioną bajeczkę z dzieciństwa o żabkach.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.