Podsumowaniem wiadomości o łące było spotkanie w naszej bibliotece. Dzieci wysłuchały przepięknej bajeczki, potem samodzielnie wykonały biedronki.

We wrześniu 2016 roku grupa starszych dzieci przed przedszkolem zasadziła cebulki różnych wiosennych kwiatów. Rezultat tych prac mogliśmy oglądać wiosna tego roku przed naszym przedszkolem.

W sobotę z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki w odpowiedzi na zaproszenia Pani Sołtys pokazały swój mały program artystyczny szerszemu gronu widowni. Dzieci prezentowały się pięknie.

Starsze dzieci przedstawiły historię małej żabki, która mamy nie słuchała... 

31 maja odbyło się wspólne święto: Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka. Każda z grup przygotowała krótkie przedstawienie, piosenki i tańce. Grupa maluszków wprowadziła rodziców w bajkowy klimat.

W dniu 26 maja w oddziale 3 w Wokowicach obchodzono Święto Rodziny . Dzieci prezentowały wiersze, piosenki oraz tańce przed zaproszonymi rodzicami .

30 maja br. w Regionalnym Centrum Bibliotecznym w Brzesku odbył się 4 Przegląd Piosenki Dziecięcej  ,w którym wzięły udział dzieci z wszystkich trzech oddziałów - oddział 1 -    Sara i Oksana, oddział 2  Julia, Maja i Maksym oddział 3 -m Vanessa, Wojciech. Wszystkie dzieci otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy

W dniu 9 maja br. w oddziale 3 w Wokowicach odbył się quiz wiedzy o Polsce , które były uwieńczeniem zadań z Rocznego Planu Pracy - Moja Mała i duża Ojczyzna . Dzieci miały możliwość podczas cyklicznych zajęć poznawać  wiadomości dotyczące różnych regionów Polski , którymi  mogły się wykazać podczas quizu.

W maju odbyły się zajęcia otwarte: poznajemy świat roślin i zwierząt: "Kto ukrył się na majowej łące".

Cele zajęcia: Aktywizowanie dzieci do logicznego myślenia i twórczego działania.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.