21 marca 2019 roku nasze przedszkole przyłączyło się do akcji Dzień kolorowej skarpety integrując się z dziećmi z zespołem Downa. W tym dniu założyliśmy skarpety nie do pary dużo rozmawialiśmy o tolerancji.
Celem Światowego Dnia Zespołu Downa jest zagwarantowanie osobom z zespołem Downa pełnej akceptacji w społeczeństwie i możliwości korzystania ze swoich praw.

W dniu 8 marca 2019 roku odbyły się obchody Dnia Kobiet. Obydwie grupy zaprezentowały przygotowany przez nauczycieli repertuar.

W czwartek 7 marca 2019 roku żabki zakładały kolejną uprawę, tym razem uprawę grochu.

W miesiącu marcu odbyły się kolejne spotkania z bajką. Tym razem opowiadanie " O złotej rybce" oraz opowiadanie o kulturze słowa dzieci.

13 lutego odbyło się kolejne spotkanie z teatrem.

21 lutego 2019 roku grupa żabek wspólnie sadziła cebulkę dymkę oraz cebulki kwiatów wiosennych do kącika przyrodniczego.

W środę 27 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura.

8 lutego 2019 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Pizzy. 

6 lutego 2019 roku nasze zaproszenie do przedszkola przyjął Pan Wojtek Oleksyk. Zaprezentował nam instrument z rodziny instrumentów dętych. Trąbka zafascynowała naszych przedszkolaków, którzy zapoznali się z poprawnymi nazwami, budowa instrumentu oraz mogle poczuć moc tego instrumentu.

Rozpoczęliśmy cotygodniowe spotkania z bajką, na podstawie których ogłosimy konkurs dla przedszkolaków. Tym razem bajka o Kopciuszku.

 1 lutego 2019 roku odbyło się największe święto w naszym przedszkolu - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia.
Przedszkolaki piosenką wierszem oraz drobnym upominkiem uczcili święto swoich ukochanych dziadków.
Grupa starsza przedstawiła humorystyczne opowiadanie pt. "Czerwony Kapturek"

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.