W grudniu odbyły się kolejne zajęcia. które prowadziłam tym razem tematem zajęć było :Aktywizujące metody w nauce pisania i czytania.

W grudniu w oddziale I odbyły się zajęcia otwarte, które prowadziła Pani Ania.

Dzieci z oddziału III w Wokowicach odwiedził kominiarz, który opowiedział o swojej pracy,  pokazał sprzęt, którym się posługuje podczas wykonywania swoich czynności.

6 grudnia odwiedził dzieci Mikołaj na którego  z niecierpliwością oczekiwano. Przywitaliśmy go bardzo serdecznie. Dzieci przedstawiły krótki montaż słowno-muzyczny.  Mikołaj z każdym dzieckiem rozmawiał, a następnie wręczył upominek . Na koniec dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie ze Św. Mikołajem oraz zaprosiły go za rok.

 5 grudnia do naszego przedszkola zawitali górnicy z kopalni węgla kamiennego. Opowiadali dzieciom o swojej niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy. Górnicy zaprezentowali się w strojach górniczych: strój galowy oraz roboczy, przywieźli sprzęt, który potrzebny jest im w pracy górniczej. Każde dziecko mogło przymierzyć czapkę górniczą oraz zrobić sobie zdjęcie z górnikiem.

W ciągu całego roku prowadzone są dodatkowe zajęcia z Hanią.

Dziś, tj. 8.12.2016 roku dzieci z oddziału II ozdabiały pierniki. Każdy z nich miał pomysł na swojego piernika, pamiętały również o Paniach pracujących w przedszkolu i z chęcią je poczęstowały. Dziękujemy mamusi Eryka za pomoc i zaangażowanie.

Mikołajów dziś było pod dostatkiem. Z prezentami przyjechał również Mikołaj przysłany z Urzędu Miasta Brzeska.

 

NASI PRZYJACIELE - SPONSORZY
Początek strony

Odwiedza nas 437 gości oraz 0 użytkowników.